Araç Klima Temizliği

Araç Klima Temizliği

Aracınızın içinde soluduğunuz havanın temiz olması sizi pek çok solunum hastalığından korumaktadır. Bu sebeple düzenli olarak araç klima temizliği yapılması büyük önem arz etmektedir. Her ne kadar araç klima temizliğinde kendinizce uygulanacak yöntemler bulmuş olsanız da bu hususta profesyonel destek alınması tavsiye edilmektedir.

Klima çalışırken yarattığı sirkülasyon ile pek çok bakteri ve virüs klima sistemi içerisinde birikme yapabilmektedir. Biriken bakteri, virüs ve benzeri organizmalar, kötü koku yaratmakla birlikte pek çok hastalık ve alerji türünü de tetiklemektedir. Dolayısıyla aracınızın klima sisteminin temizliği konusunda özen göstermek büyük önem taşımaktadır.

Auto Grouppe güvencesiyle yapılan klima temizliği, ileri teknoloji yöntemler kullanılarak alanında uzman bir ekip tarafından uygulanır.  Klima temizliği esnasında kullanılan ürünlerin kalitesi sayesinde uzun süreli koruma sağlanması mümkün olmaktadır.

Klima Temizliği Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Klima temizliğinin her mevsimde yapılması idealdir. Dolayısıyla üç ayda bir olmak üzere yılda en az dört klima temizliği yapılması sağlığınız açısından doğru olacaktır.

Araç klima temizliği için Auto Grouppe noktalarından hizmet alabilirsiniz. Online randevu için autogrouppe.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. Online olarak autogrouppe.com üzerinden size en yakın oto servis noktasını bulabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.