Lastik Saklama (Lastik Oteli)

Lastik Saklama (Lastik Oteli)

Araç sahipleri, mevsim geçişlerinde yapılan lastik değişimi neticesinde çıkarılan araç lastiklerini güvenli bir yerde depolama ihtiyacı duymaktadırlar. Bu durumda araç sahiplerinin en güvenli yardımcıları lastik otelleridir. Lastik otelleri lastiklerinizin saklanması için en uygun koşulları sağlayarak lastiklerinize tekrar ihtiyaç duyacağınız güne kadar sizin için depo ederler.

Oto Lastik Saklama Koşulları Nasıl Olmalıdır?

Lastik değişimi yaptığınızda çıkartmış olduğunuz lastiklerinizin uygun koşullarda saklanması gerekecektir. Lastiklerinizin ideal koşullarda saklanmaması lastiğinizin yapısında olumsuz etkiler yaratacağından lastik ömrünü de kısaltacaktır. Lastikleriniz için ideal saklama şartları havalandırması düzenli olarak yapılabilen, kuru, ılık ve kapalı ortamlardır. Lastiklerinizi depo ettiğiniz alanlarda kimyasal maddeler, kesici ve delici malzemeler bulunmamalıdır. Bunun yanında lastiklerinizin uzun süre zemine temas etmesi de doğru değildir. Mümkün olduğu takdirde beton zemin gibi bir alana değmeyecek şekilde muhafaza etmek ve yönünü belirli aralıklarla değiştirmek lastikleriniz için önem arz etmektedir.

Uygun Fiyatlı Lastik Saklama ve Lastik Oteli hizmetlerinden faydalanmak için AutoNetwork noktalarından hizmet alabilirsiniz. Online randevu için autonetwork.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. Online olarak autonetwork.com.tr üzerinden size en yakın oto servis noktasını bulabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.